Wielkie odliczanie do 9. edycji Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Odliczamy już godziny do rozpoczęcia dziewiątej edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W tym roku lista startowa dosłownie pęka w szwach a zainteresowanie golfistek, także tych z zagranicy, dobitnie potwierdza, że zawody wyrosły już na jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych golfowych marek w tej części Europy .

W rywalizacji weźmie udział przeszło 100 pań, w tym golfistki m.in. z Finlandii, Niemiec, Słowacji, Belgii, a nawet z Kanady czy Stanów Zjednoczonych.

Turniej odbędzie pomiędzy 18-19 maja na polu golfowym Sand Valley G&CC i będzie obfitował nie tylko w emocje sportowe – zawody uznane są przez Polski Związek Golfa za turniej I kategorii rankingowej – ale w szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o uczestniczkach.

W poniedziałek, po zakończeniu pierwszej rundy, panie wezmą udział w specjalnym konkursie Nearest to the Line, w którym nagrodę ufundował jeden ze sponsorów turnieju – firma Tag Hauer. Dzień później, w rywalizacji Perrier Jouet Nearest to the Pin nagrodą jest wyprodukowany specjalnie z okazji turnieju 9-litrowy szampan Perrier Jouet, jedyny taki „okaz” w Europie. W sumie podczas dwóch rund na polu Sand Valley G&CC rozegranych zostanie aż 12 dołków konkursowych!

Tradycyjnie w harmonogramie turnieju nie zbraknie także wspólnej biesiady w Gospodzie Sielanka oraz uroczystej gali rozdania nagród z muzyczną niespodzianką.

Zawody to także doskonała okazja dla pań, by zadbać o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Golfistki zakwaterowane zostaną w luksusowym 5-gwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w którym korzystać mogą z bogatej oferty zabiegów mających na celu poprawę kondycji ciała i duszy.

Zapraszamy do śledzenia rywalizacji!