Hotel SPA - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie to luksusowe i prestiżowe miejsce, które zachwyca stylem, dbałością o detale i niezwykłym klimatem. Nowoczesny kompleks SPA zapewnia liczne atrakcje wodne oraz pełen relaks. W znajdującym się na miejscu Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris, przy relaksującej muzyce, aromacie czarujących zapachów i w spokojnej atmosferze Goście mogą się oddać bez reszty ekskluzywnym i skutecznym zabiegom pielęgnacyjnym. Znajdą tu Państwo wszystko, co jest niezbędne do przywrócenia wewnętrznej harmonii.

Hotel Dr Irena Eris

SPA

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie www.DrIrenaErisSPA.com ucieleśnia ideę sanus per aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie. Korzystając z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie świadczy swoim klientom usługi najwyższej jakości dopasowując zabiegi i kuracje do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Hotel Dr Irena Eris

Kosmetyczny Instytut

Na terenie hotelu mieści się również Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris ( www.DrIrenaEris.com/instytut ). Rekomendujemy wcześniejszą rezerwację zabiegów kosmetycznych w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. W tym celu, prosimy o kontakt z Instytutem pod nr tel. 089 642 52 00.

Hotel Dr Irena Eris

Kompleks

W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu uczestnicy będą mogli odprężyć się psychicznie i fizycznie korzystając z kompleksu 2 basenów, zespołu saun, jacuzzi oraz sali do ćwiczeń i fitness.

Hotel Dr Irena Eris Wzgórza Dylweskie

Rezerwacje

W przypadku pytań lub chęci rezerwacji pokoju prosimy o kontakt bezpośrednio z hotelem Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Telefon
+48 089 647 11 11
www
https://www.drirenaerisspa.pl/wzgorza-dylewskie
E-mail
wzgorza@drirenaerisspa.com