S’portofino #GRAMWGOLFA - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

W maju bieżącego roku S’portofino zrealizowało autorską sesję zdjęciową przedstawiającą kolekcje golfowe dla kobiet i mężczyzn.

Zdjęcia wykonane zostały na terenie malowniczego pola Gradi Golf Club oraz w Pałacu w Brzeźnie. Partnerzy sesji, marka sprzętu do golfa Srixon oraz producent specjalistycznej odzieży golfowej Chervo, zadbali o elegancki i modny styl modeli.

Sesja fotograficzna zainaugurowała letnią kampanię #GRAMWGOLFA, której celem jest odzwierciedlenie emocji i wartości towarzyszącym chwilom spędzonym na polu golfowym. S’portofino zrywa ze stereotypem ‘nudnego’ golfisty i promuje walory oraz przyjemności płynące z rozgrywek na greenie. Elegancja, harmonia, precyzja – słowa te doskonale oddają charakter sportu, który nie bez powodu każdego sezonu zjednuje sobie coraz więcej entuzjastów. Jego reguły i wieloletnia tradycja, uznawane są przez wielu za wyznacznik klasy i dobrego stylu. Wielbiciele gry na greenie przekonują, że to przede wszystkim wspaniała zabawa na świeżym powietrzu i kojąca forma odpoczynku. 

S’portofino od kilkunastu lat swoimi działaniami wspiera rozwój golfa w Polsce. Firma sponsoruje najważniejsze turnieje w kraju, w tym wyjątkowy kobiecy turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Patronuje także nowym inicjatywom, takim jak rozgrywki SKAT International Golf Cup,  SPACE OPEN 2017 czy WAGC. S’portofino współdziała z zawodowcami oraz twórcami golfowych brandów z Europy, inspirując się ich wiedzą i doświadczeniem na greenie. Wychodzi naprzeciw potrzebom początkujących i  profesjonalistów, współpracując z prestiżowymi polami golfowymi w Polsce. Przede wszystkim jednak multibrand przygotowuje dla swoich Klientów wyselekcjonowaną ofertę produktów, starając się sprostać wysokim oczekiwaniom wobec golfowej mody.

S’portofino w sezonie lato 2017 stawia na komunikację promującą golfa. Multibrand skupiający w swoim portfolio modowe i sportowe marki premium, od dziesięciu lat swoją wyselekcjonowaną ofertę dedykuje przede wszystkim miłośnikom różnych aktywności fizycznych. Jedną z nich, niezmiennie od wielu sezonów, pozostaje właśnie golf.

Kolekcje prestiżowych marek sprzedawane są w salonach S’portofino oraz w sklepie internetowym. Więcej informacji na temat aktualnych kolekcji dla golfistów dostępnych jest na www.sportofino.com/gramwgolfa.