Nowy salon S’portofino zostanie otwarty 2 grudnia w Centrum Handlowym Klif w Gdyni. Będzie pierwszym salonem marki w Trójmieście. Klienci znajdą w nim najnowsze kolekcje marek premium o sportowym i modowym charakterze.

S’portofino to multibrand skupiający w swoim portfolio modowe i sportowe marki premium. Od dziewięciu lat swoją wyselekcjonowaną ofertę dedykuje miłośnikom sportu, ale także osobom ceniącym wysoką jakość oraz niepowtarzalne wzornictwo. W sezonie jesienno-zimowym jest to przede wszystkim narciarstwo i apres-ski, a w wiosenno-letnim golf, yachting oraz summerwear. W salonach stacjonarnych oraz sklepie online dostępnych jest ponad 70 marek z najwyższej, światowej półki. W ofercie S’portofino znajdują się między innymi kolekcje włoskich brandów Aeronautica Militare, Chervo, Deha czy Moon Boot, niemieckiego Bognera, austriackiego Sportalmu czy najszersza oferta narciarskich modeli japońskiej marki Descente. Nie brakuje też niespodzianek dla prawdziwych trendsetterów – marek, które często dostępne są w Polsce wyłącznie w S’portofino. Należą do nich między innymi Vilebrequin, Borsalino, Montelliana czy Peuterey.

Kolekcje prestiżowych marek sprzedawane są w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych w topowych lokalizacjach w Polsce. Marka posiada już pięć salonów, które znajdują się w poznańskim Starym Browarze, warszawskim Domu Mody Klif, wrocławskim Domu Handlowym Renoma, katowickim Centrum Handlowym Silesia oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój.

Do grona topowych salonów w grudniu 2017 roku dołączy salon w Gdyni. Centrum Handlowe Klif postrzegane jest jako jedne z nielicznych miejsc w Polsce, oferujące wybrane marki premium oraz kameralną atmosferę, sprzyjającą komfortowym zakupom. Są to walory utożsamiane z marką S’portofino, dlatego kolejny salon nieprzypadkowo zostanie otwarty właśnie w tym miejscu.

Nowy salon zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze, w pobliżu takich butików jak Tommy Hilfiger czy Calvin Klein Jeans.  Powierzchnia 107 m2 wypełniona zostanie najnowszymi kolekcjami marek premium.  Zaprojektowana została w zgodzie z najnowszymi trendami i udogodnieniami, które wpływają na jakość zakupów. S’portofino stawia na nowoczesne rozwiązania. Umieszczone na terenie salonu interaktywne nośniki multimedialne ułatwią Klientom zamawianie, odbiór i zwrot produktów kupionych w sklepie internetowym.  Multibrand będzie czynny w godzinach pracy Centrum, od poniedziałku do soboty od 9 do 21, a w niedzielę od 10 do 20.