Ruszyły zapisy na jubileuszowy 10. Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup! - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Sto zawodniczek z Polski i zagranicy będzie mogło wciąć udział w 10. Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Jubileuszowa edycja jednego z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy odbędzie się w dniach 6-7 czerwca. Po trzech latach przerwy turniej wraca na podolsztyński obiekt Mazury Golf & Country Club.

Zawody, o pierwszej kategorii rankingowej, to dwa dni sportowych emocji w międzynarodowym gronie. W tym roku panie zawalczą o specjalnie zaprojektowane przez firmę YES puchary, nagrody od Deutsche Banku, a także o wyjątkową 9-litrową (sprowadzaną wyłącznie na turniej) butelkę szampana Perrier-Jouët. Turniej rozegrany zostanie na 36. dołkach w formacie strokeplay brutto oraz stableford netto 3/4 HCP, a towarzyszyć mu będą konkursy dodatkowe – longest drive i nearest to the pin.

Tradycyjnie Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także wyjątkowa kobieca atmosfera i okazja do zanurzenia się w luksusie. Uczestniczki gościć będzie bowiem pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetyczny Instytut. To w tym cenionym obiekcie odbędzie się kolacja bankietowa, a tamtejsze SPA zadba o regenerację golfistek po sportowych zmaganiach na polu golfowym.

W pakiecie startowym obejmującym trzydniowy pobyt uczestniczki znajdą m.in. pełne wyżywienie, ekskluzywny welcome pack, nie będą musiały się także martwić o transfer na pole golfowe. Osoby towarzyszące również będą mogły korzystać z uroków luksusowego hotelu, a także… poznać magię golfa, gdyż dla nich zaplanowano akademię gry pod okiem profesjonalnego trenera.

W ubiegłym roku do walki o puchar 9. edycji stanęło ponad sto zawodniczek. Najlepsza na polu Sand Valley G&CC koło Elbląga (tam odbywały się trzy poprzednie edycje) okazała się 16-letnia Julia Korus.

Zapisy do tegorocznej edycji trwają do 30 maja. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz handicap.