10. edycja Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup! - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Już za chwilę ruszą zapisy na 10. jubileuszową edycję najpopularniejszego turnieju golfowego dla pań w Polsce i w tej części Europy – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W tym roku zawody wracają po trzech latach na pole Mazury Golf & Country Club koło Olsztyna. 

Jak zawsze zawodniczki mogą liczyć nie tylko na rywalizację w międzynarodowym gronie, ale również na rewelacyjną zabawę i szereg atrakcji dodatkowych.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej, w trakcie którego panie się rozpieszcza. Co nie znaczy, że gra w golfa jest tu tylko przypadkiem. Przez dziewięć dotychczasowych edycji golfistki rywalizowały o tytuły, porównywały swoją grę z koleżankami z zagranicy, rodziły się kolejne golfowe gwiazdy. W ostatnich latach jednak podium jest zdominowane przez juniorki.

Międzynarodowy turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to również możliwość zadbania o kondycję ciała i duszy. Jego uczestniczki goszczą w 5-gwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, luksusowym miejscu, które zachwyca stylem, dbałością o detale i niezwykłym klimatem. Dobre samopoczucie zawodniczek to także zasługa szeregu atrakcji towarzyszących samemu turniejowi, wśród których są m.in. finałowa gala rozdania nagród czy specjalny konkurs hole-in-one.

W tym roku turniej odbędzie się 6-7 czerwca, po 3-letniej przerwie 10. jubileuszowa edycja powraca na ukochane przez golfistki pole Mazury Golf & Country Club. Zapisy ruszą już niebawem!

W tym sezonie partnerami turnieju zostali Deutsche Bank, Audi Rowiński – Wajdemajer, YES, Tag Heuer, Perrier-Jouët i Chervo.

Po raz kolejny turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup otrzymał również status I kategorii w rankingu turniejów Polskiego Związku Golfa.