Odsłaniamy unikatowe statuetki jubileuszowej edycji Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup! - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Czysta forma, szlachetny detal i wyjątkowy kształt – tym charakteryzują się zaprezentowane dzisiaj statuetki 10. Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Na triumfatorki jubileuszowej edycji cenionego międzynarodowego turnieju czekać będą trofea, przygotowane specjalnie we współpracy z projektantami firmy YES.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to zawody, które od lat podkreślają siłę i piękno damskiego golfa. Dlatego statuetki wręczane golfistkom również powinny być kwintesencją tego, co najpiękniejsze w kobiecym sporcie. Fundatorem i producentem tych unikatowych statuetek ponownie został YES – firma o 30-letnich jubilerskich tradycjach.

Sto zawodniczek z Polski i zagranicy będzie mogło wciąć udział w turnieju, który rozegrany zostanie w dniach 6-7 czerwca na podolsztyńskim obiekcie Mazury Golf & Country Club. Lista chętnych wypełniła się w rekordowym tempie – po 36 godzinach o uruchomienia zapisów liczba chętnych przekroczyła regulaminowy limit. Ostatecznie o kwalifikacji do turnieju zdecyduje handicap.