Mamy dobrą wiadomość, ponieważ nadeszła wiosna, a co za tym idzie – czas rozpocząć sezon golfowy!

Najwyższa pora, aby wrócić do treningów po długiej, zimowej przerwie. Przygotowanie do sezonu rozpocznij od podrasowania swojej formy fizycznej! Jeżeli jesteś początkującym graczem i wydaje Ci się, że golf nie należy do dyscyplin wyczynowych – jesteś w błędzie. Wielogodzinne przechadzki po górzystych polach, noszenie ciężkiego sprzętu – jeżeli tylko nie będziesz korzystać z pomocy meleksa, w trakcie partii na pewno się pozytywnie zmęczysz! Przed przystąpieniem do gry zjedz pożywne śniadanie, dobrze się rozgrzej, aby motoryka Twoich mięśni była zoptymalizowana. Istotnym elementem jest także dobór odpowiedniego stroju – zaawansowana technologicznie tkanina uchroni Cię przed nadmiernym poceniem, promieniami słońca, wilgocią, wiatrem.

Odzież golfowa powinna także gwarantować maksimum wygody i nie krępować Twoich ruchów. Świetnie skrojone spodnie oraz koszulki dopasują się do kształtu Twojego ciała. Lekkie tkaniny sprawią, że gra na polu to będzie czysta przyjemność. Nie zapominajmy o najważniejszym! Szlifowaniu swoich umiejętności. Technika jest najważniejsza, ponieważ zagwarantuje Ci zwycięstwo, ale co zdecydowanie bardziej istotne – unikniesz kontuzji! 

Zespół S’portofino  – partner turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – zachęca Was do rozpoczęcia swojej przygody z golfem!

Golfową kolekcję Chervo znajdziesz w naszych salonach stacjonarnych oraz >> TUTAJ <<