Międzynarodowa obsada na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Mimo że do rozpoczęcia tegorocznej, dziewiątej już edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup pozostały jeszcze dwa miesiące, do udziału w rywalizacji na polu Sand Valley G&CC zapisało się już przeszło 70 zawodniczek, w tym spora grupa golfistek zagranicznych.

Turniej odbędzie się pomiędzy 18-19 maja i będzie jak co roku golfowym świętem pań. Organizatorzy przygotowali dla uczestniczek szereg atrakcji nie tylko golfowych, wśród których się znajdą się m.in. finałowa gala rozdania nagród z koncertem gwiazdy czy specjalny konkurs hole-in-one.

Zawody to także doskonała okazja dla pań, by zadbać o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Golfistki zakwaterowane zostaną w luksusowym 5-gwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w którym korzystać mogą z bogatej oferty zabiegów mających na celu poprawę kondycji ciała i duszy.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf to także zacięta rywalizacja sportowa, to golfowe przyjaźnie i atmosfera niespotykana podczas innych turniejów. Po raz kolejny turniej otrzymał status I kategorii w rankingu turniejów Polskiego Związku Golfa,  a rosnące zainteresowanie zawodami także poza granicami Polski, czyni z tego wydarzenia jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych, golfowych marek w tej części Europy.

„Jestem bardzo dumna że nasz turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Chciałabym aby golf stał się w Polsce tak samo popularny, jak jest w innych częściach świata. To piękna dyscyplina sportu, dająca szansę na aktywność i utrzymanie dobrej formy bez względu na wiek. Patrząc na nasz turniej, mam wrażenie, że golf to też fantastyczna możliwość do nawiązania nowych znajomości, a często przyjaźni”, powiedziała dr Irena Eris, inicjatorka wydarzenia.

W tym sezonie partnerami turnieju zostali Deutsche Bank, Audi Rowiński – Wajdemajer, YES, Tag Heuer, Perrier-Jouët i Chervo.

Zapisy trwają!