Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – zapisy ruszyły! - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Ruszyły zapisy na 9. edycję najpopularniejszego turnieju golfowego dla pań w Polsce i w tej części Europy – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. W tym roku zawody po raz kolejny rozegrane zostaną na polu golfowym Sand Valley G&CC koło Elbląga.

Jak zawsze zawodniczki mogą liczyć nie tylko na rywalizację w międzynarodowym gronie, ale również na rewelacyjną zabawę i szereg atrakcji dodatkowych.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej, w trakcie którego panie się rozpieszcza. Co nie znaczy, że gra w golfa jest tu tylko przypadkiem. Przez osiem dotychczasowych edycji golfistki rywalizowały o tytuły, porównywały swoją grę z koleżankami z zagranicy, rodziły się kolejne golfowe gwiazdy. Jedną z tych zawodniczek, która wpisała się już na zawsze w historię tego turnieju, jest Martyna Mierzwa. Poznanianka zwyciężyła w nim aż 4 razy, a podczas ubiegłorocznej edycji, już jako golfistka zawodowa, była jego gościem honorowym.

Międzynarodowy turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to również możliwość zadbania o kondycję ciała i duszy. Jego uczestniczki goszczą w 5-gwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, luksusowym miejscu, które zachwyca stylem, dbałością o detale i niezwykłym klimatem. Dobre samopoczucie zawodniczek to także zasługa szeregu atrakcji towarzyszących samemu turniejowi, wśród których są m.in. finałowa gala rozdania nagród czy specjalny konkurs hole-in-one.

W tym roku turniej odbędzie się 18-19 maja, po raz trzeci już na polu Sand Valley G&CC. Zapisy właśnie ruszyły.

Ubiegłoroczną edycję zawodów zdominowały juniorki. Na najwyższym stopniu podium stanęła Dominika Gradecka przed Karoliną Dobrowolską i Marią Żrodowską.

W tym sezonie partnerami turnieju zostali Deutsche Bank, Audi Rowiński – Wajdemajer, YES, Tag Heuer, Perrier-Jouët i Chervo.

Po raz kolejny turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup otrzymał również status I kategorii w rankingu turniejów Polskiego Związku Golfa.