S’portofino #GOLFPRO - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Golf i sztampa? Już nie! Na greenie aż huczy od zmian, chociaż zasady gry od wieków są takie same. Golfowe trendy zmieniają się w takim samym rytmie co kolekcje największych światowych marek.

Wiadomo, że na polu golfowym priorytetem jest wygoda. Projektanci golfowych marek już od kilku sezonów stawiają na sprawdzone połączenie chic&tech – mody, wysokiej jakości i technicznych udogodnień dla graczy. Moda na greenie nie musi być nudna. Strój może świetnie oddać charakter zawodnika i  jednocześnie spełniać wszystkie warunki wygody i komfortu – od miękkości materiału, przez filtrowanie wilgoci po odporność na promienie UV. Odważne wzory i kolory od kilku sezonów królują w kolekcjach Chervo i G-fore. To absolutni pionierzy w golfowej modzie, których na green wybierają najlepsi.

Inspiracje i rekomendacje polskich championów golfa znajdziesz na https://sportofino.com/golfpro, a po najnowsze kolekcje golfowych marek premium zapraszamy do sklepów stacjonarnych S’portofino oraz online na https://sportofino.com.

Skompletuj idealną stylizację i przygotuj się do turnieju!