Piękno prostoty... - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Piękno nie musi oznaczać przepychu. Piękno to szeroka aż po horyzont zieleń pola golfowego. Spokój winnicy, w której dojrzewa szampan. Cisza zamknięta w kadrze. Doskonałość często kryje się w prostocie.

Tak samo piękny w swej przejrzystości jest szampan. Dojrzałe winogrona, powolne przenikanie się aromatów wina i beczki, subtelność musujących bąbelków. Radość celebrowania chwili.

Najlepsze kadry uderzają nienachalnym przekazem. Oszczędnością harmonijnie układających się elementów, ciszą obrazu. Spojrzeniem w obiektyw, które opowiada całą historię.

„Podczas pracy w trakcie jednego z turniejów golfowych, odkryłem przestrzeń pola bez graczy. Zaskoczyła mnie cisza i spokój tego krajobrazu, pełnego łagodnych linii. I uspokajające uporządkowanie terenu wśród, wydawałoby się chaotycznej przyrody” – opowiada o swojej przygodzie z fotografią golfową Jacek Poremba.

Tę ciszę i harmonię odnajdziemy również w portretach Mistrza. Charakterystyczne, czarne tło, podkreślone rysy, focus na oczy – na fotografiach Jacka Poremby znajdziemy wielkich i znanych tego świata, w najprostszym, a jednak pełnym emocji kadrze.

Z okazji 12. edycji Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, Partner Turnieju – G.H. Mumm Champagne, zaprasza wszystkie zawodniczki na wyjątkową sesję zdjęciową w wykonaniu Mistrza Portretu. Każda z uczestniczek będzie mogła stanąć przed obiektywem Jacka Poremby z kieliszkiem szampana i odkryć piękno prostoty.