Zajęłyście już trzy czwarte miejsc na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup 2021 - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup
Dr Irena Eris turniej

Wystarczyły tylko trzy dni i już mamy ponad 70 golfistek na liście turnieju. To dla nas ogromna przyjemność zobaczyć, że wyczekiwałyście turnieju niecierpliwie jak my. Dziękujemy za to zaufanie. 

Nie możemy się doczekać tegorocznych zawodów i chyba możemy powiedzieć, że Wy też. W zaledwie dwa dni zarezerwowałyście aż trzy czwarte miejsc. 

Zapisy wciąż trwają i jeśli jesteś zdecydowana, to lepiej nie zwlekaj z rezerwacją. Liczba miejsc jest ograniczona do 100. Pozostało tylko 26 wolnych. 

Zapisz się na stronie Golf-Booking.com

Turniej odbędzie się w dniach 14-15 czerwca na polu Mazury Golf & Country Club. 

Jest klasyfikowany w I kategorii rankingowej Polskiego Związku Golfa i ma przy tym międzynarodowy charakter. Chętnie grają w nim golfistki z zagranicy. 

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to już turniej z tradycją, którą marka kosmetyczna pielęgnuje od 15 lat. Celem jest zorganizowanie dużego wydarzenia sportowego dla kobiet. A po zakończonej rywalizacji na pierwszy plan wysuwa się potrzeba odpoczynku i pielęgnacji ciała oraz duszy. 

Zawody odbywają się w pobliżu pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. To tam golfistki nocują oraz korzystają z wszelkich udogodnień, w tym z Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris.