Wystartowała 17. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup! - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Wystartowała kolejna edycja najbardziej kobiecego turnieju w Polsce!

Już po raz kolejny golfistki z kraju i zagranicy spotykają się w otoczeniu urokliwych Wzgórz Dylewskich i malowniczego pola Mazury Golf & CC, by wziąć udział w Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

Turniej odbywa się 20 –21 maja 2024 r. a golfistki tradycyjnie już gości 5-gwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w którym luksus idealnie współgra w otaczającą przyrodą.

Sport, regeneracja i kobieca moc

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to turniej, w którym ważny jest wymiar sportowy, a przez lata na jego podium stawały najbardziej utytułowane polskie golfistki.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to jednak nie tylko sport i odpoczynek, ale także pełne inspiracji spotkanie kobiet, które lubią spędzać czas w swoim towarzystwie. Tradycyjnym punktem harmonogramu jest m.in. uroczysty bankiet rozdania nagród, połączony w muzyką na żywo i uroczystą kolacją w hotelowych wnętrzach, a także spotkania z wyjątkowymi kobietami.

Inspirujące rozmowy i wyjątkowy gość specjalny

Takich niezwykłych chwil będzie podczas tegorocznej edycji wiele. Także za sprawą wyjątkowej kobiety, utalentowanej aktorki, która od lat inspiruje kobiety i udowadnia, że kobiety razem mają wielką moc. Maja Ostaszewska, gość specjalny tegorocznej edycji, podzieli się swoimi doświadczeniami i odpowie na pytania uczestniczek. A przy okazji spróbuje swoich sił w golfie, jednej z najbardziej kobiecych dyscyplin sportu.

Wśród partnerów turnieju ponownie znalazły się marki, których obecność podkreśla prestiż wydarzenia. Jak co roku w stylowe polówki ubierze uczestniczki włoska marka golfowa Chervo/S’portofino. O motoryzacyjne wrażenia i przypływ dodatkowej adrenaliny zadba Porsche Inter Auto Polska. Wśród fundatorów nagród znajdzie się także doskonała manufaktura zegarmistrzowska TAG HEUER oraz renomowana firma jubilerska YES Biżuteria.

Zapraszamy do świata Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup i do śledzenia rywalizacji!