KUKBUK patronem medialnym Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup
Irena Eris turniej golfowy KukBuk

KUKBUK to pierwsza w Polsce publikacja o kulturze kulinarnej. Stworzyły ją trzy kobiety: Bianka Pawlewska, Daria Pawlewska i Oliwia Gede-Niewiadomska, a to sprawia, że magazyn jest nam jeszcze bardziej bliski.

Dzięki wydawnictwu golfistki mają szansę wygrać w turnieju roczną prenumeratę kwartalnika i prezent-niespodziankę.

W tym roku KUKBUK zmienił się w kwartalnik, żeby ukazywać się cztery razy do roku – zgodnie ze zmieniającymi się sezonami. 

W kwartalniku czytelniczki znajdą sprawdzone przepisy: te prostsze do przygotowania na co dzień i te bardziej czasochłonne na specjalne okazje. 

Wydawnictwo prezentuje różnorodność kultury kulinarnej. Dba o estetykę i treści merytoryczne, żeby – tak jak w najlepszym daniu – zaspokoić potrzeby ciała i ducha. 

KUKBUK wyróżnia staranne opracowanie graficzne i fotografie – duże, śmiałe, nieoczywiste. Jak mówi redaktorka naczelna Daria Pawlewska, KUKBUK powstał, bo „analogowe” doświadczenie czytelnicze jest bardzo potrzebne w świecie zdominowanym przez technologie. 

– KUKBUK to idealny pretekst i okazja do tego, by choć na chwilę oderwać się od codzienności i zaczerpnąć inspiracji do lepszego, bardziej świadomego życia. Na jego łamach pokazujemy, że gotowanie i wspólny czas przy jednym stole wzmacniają więzi rodzinne i społeczne, a wspólne działania, w kuchni i poza nią, dają mnóstwo radości – mówi Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni kwartalnika KUKBUK, która pojawi się na naszym turnieju. 

KUKBUK patronuje nam po raz pierwszy. Dzięki zaangażowaniu wydawnictwa w turnieju będzie można wygrać roczną prenumeratę kwartalnika i dodatkowo niespodziankę.