Gasić pragnienie na polu będzie ID’EAU - woda, która może więcej! - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Woda stanowi około 70% masy ludzkiego ciała, dlatego tak ważnym jest dostarczanie jej organizmowi z zachowaniem najwyższej jakości parametrów.

Odpowiednie nawodnienie to gwarancja właściwego funkcjonowania zarówno ciała, jak i umysłu. Optymalna dla człowieka woda powinna charakteryzować się stosunkowo wysokim natlenieniem, odczynem lekko-zasadowym, a także posiadać niską zawartość minerałów. Taka jest naturalna woda ID’EAU, realnie wpływająca na prozdrowotną regulację procesów fizjologicznych w organizmie.

WODA, KTÓRA MOŻE WIĘCEJ
Najprostszym sposobem na poprawę samopoczucia i kondycji – a tym samym jakości życia – jest picie odpowiedniej jakości wody na co dzień. Świadomy wybór, by konsekwentnie dbać o własny organizm przekłada się na trwałą jakość jego funkcjonowania.
Woda ID’EAU polecana jest wszystkim, w szczególności osobom żyjącym w zgodzie ze zdrowym stylem życia, dbającym o zdrowe odżywianie, aktywnym fizycznie, pragnącym zachować urodę i dobrą kondycję, osobom stosującym odpowiednie diety, a także tym wymagających szczególnie troskliwej opieki – dzieciom i karmiącym matkom.

„Woda powstała z inspiracji, jaką było pragnienie dawania każdemu człowiekowi możliwości wprowadzania najprostszych, pozytywnych zmian w swoim życiu. odpowiednie nawyki żywieniowe i wybór najlepszej wody to podstawowe warunki poprawy jakości naszego życia na co dzień” – mówi Mirosław Głuch, Prezes firmy AquaVivre, wytwarzającej wodę ID’EAU.

ID’EAU to połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej zaawansowanymi osiągnięciami nauki. To wyjątkowa woda, która wspiera organizm na wiele sposobów: optymalnie nawadnia, poprawia jego wydolność poprzez zwiększenie wytrzymałości wysiłkowej, stymuluje lepszą przemianę materii, natlenia, wzmacnia i naturalnie odkwasza – pozwalając zachować balans kwasowo-zasadowy. Lepiej rozpuszcza i ekstrahuje.

Dzieje się tak dzięki odpowiednim parametrom, którymi cechuje się ID’EAU posiadając:

  • niski stopień mineralizacji – ID’EAU posiada mineralizację na poziomie wynoszącym 465 mg/l, taki stopień mineralizacji kategoryzuje ją jako najbezpieczniejszą do spożywania na co dzień i przez każdego;
  • optymalne pH ID’EAU posiada odpowiednie dla naszego organizmu, alkaliczne pH 7,7 ÷ 8,0;
  • relatywnie wysoką zawartość rozpuszczonego tlenu – ID’EAU zawiera 13 ÷ 15 mg O2 na litr;
  • niezagregowaną strukturę – cząsteczki ID’EAU nie tworzą wielomolekułowych klastrów przez co lepiej się wchłaniają.

ID’EAU to źródło wyjątkowej wody, a codzienne jej spożywanie niesie ze sobą konkretne korzyści:

  • optymalne nawodnienie – struktura niezagregowanych cząsteczek ID’EAU ułatwia i intensyfikuje jej wchłanianie, co sprawia, że szybciej i w większej ilości uzupełnimy niedobór wody;
  • stymulacja metabolizmu – procesy przemiany materii przebiegają tym efektywniej im więcej dostarczymy organizmowi podstawowych dla jego funkcjonowania związków chemicznych, jednym z nich jest tlen. ID’EAU zawiera go nawet do 2-wóch razy więcej niż inne wody mineralne;
  • utrzymanie balansu kwasowo-zasadowego – alkaliczne pH ID’EAU sprzyja odpowiedniej równowadze kwasowo-zasadowej. Niewłaściwa dieta, stres oraz niekorzystne warunki środowiska powodują, że większość z nas jest zakwaszona i ma ciało obciążone toksynami. Pijąc alkaliczną ID’EAU wpływamy na zmianę wewnętrznego pH – przesuwając jego wartość w stronę zdrowego, zasadowego;
  • większa wytrzymałość na wysiłek – dzięki połączeniu wielu dobroczynnych cech ID’EAU bardzo korzystnie oddziałuje na kondycję człowieka; badania przeprowadzone na zawodowych sportowcach udowodniły istotny wpływ na szybszą regenerację organizmu oraz zwiększenie odporności na długotrwały wysiłek.

SMAK

Poza dobroczynnym wpływem ID’EAU na organizm człowieka, testy przeprowadzone na licznej grupie konsumentów potwierdziły, że została ona określona jako „delikatna w smaku”.  Dobry smak i tekstura wody są powiązane z cechą alkaiczności i z niezagregowaną strukturą cząsteczkową.

NATURALNE ŹRÓDŁO

ID’EAU jest wydobywana w Polsce z naturalnego samo-wypływowego źródła. Jego wybór był inspirowany naturą. W dążeniu do uzyskania wody ID’EAU podstawą była obserwacja wód, które w świecie uchodzą za wyjątkowe pod względem wpływu na organizm ludzki. Z obserwacji wynika, że woda z topniejących lodowców, którą spożywają ludzie z długowiecznego i rzadko chorującego plemienia Hunza w Himalajach, należy do tych wyjątkowych. Badania potwierdziły, że posiada ona małą koncentrację minerałów, a jej stałe oddziaływanie z czystym powietrzem prowadzi do rozpuszczenia w niej dużych ilości tlenu i azotu. Przekonanie, że możemy wytworzyć wodę naśladując jej naturalne właściwości pochodziło z dużego doświadczenia w produkcji wody do codziennej konsumpcji. Naukowcy uczestniczący w procesie wydobycia  wody  ID’EAU po wielu latach badań otrzymali taką wodę. Jest ona pobierana z naturalnie bijącego polskiego źródła i poddawana procesowi tzw. relaksacji.  W warunkach naturalnych, woda po wypłynięciu ze źródła, płynie turbulentnie w wyniku grawitacji. Przemieszczając się ulega wpływowi ziemskiego stałego pola magnetycznego, a w czasie dnia oddziałuje na nią dodatkowo promieniowanie słoneczne. Niezależnie ulega ona napowietrzeniu, aż do stanu równowagi czyli maksymalnie możliwego rozpuszczenia gazów zawartych w powietrzu, w szczególności tlenu i azotu. Produkcja wody ID’EAU z uwagi na rygorystyczne założenia procesu produkcyjnego poddana jest kontroli za pomocą specjalnie wytworzonego dla tego celu systemu komputerowego. Samo źródło Borucin umiejscowione jest na terenie ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej, złoże znajduje się na głębokości 60 m, czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jej czystość. Finalnie otrzymywana woda posiada stosunkowo wysoką zwartość tlenu i azotu i niską zawartość dwutlenku węgla – czyli parametry podobne do wody z topniejącego lodowca. Woda ta posiada niezwykle rzadko spotykaną strukturę związaną z niezagregowanymi klastrami, przy czym zachowuje swoje właściwości  alkaliczne pH.

INNOWACYJNE OPAKOWANIE

Współpraca z naukowcami, oprócz wytworzenia samej wody, zaowocowała wytworzeniem innowacyjnego opakowania chroniącego przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym, które pojawiło się na świecie jako niekorzystny skutek rozwoju cywilizacji. Dzięki wykorzystaniu w tym celu unikalnej technologii Id’eau, woda utrzymuje swoje unikalne właściwości przez okres minimum 1 roku. Opakowanie stanowi ekran, który chroni wodę zarówno podczas dystrybucji, jak i przechowywania w domu. Woda jest dostępna w dwóch pojemnościach: 0,65 L – pakowana po 6 szt., 1 L – pakowana po 15 szt.

 Więcej informacji:

www.ideau.pl