Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – zapisy ruszyły! - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Trzy, dwa, jeden… start! Ruszyły zapisy na turniej, który już od 11 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskich golfistek.

Tegoroczna edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup na początku czerwca wraca na pole golfowe Sand Valley G&CC, a w harmonogramie wydarzenia znaleźć można to wszystko, do czego przyzwyczaiły się jego uczestniczki – sport, rywalizację, dobrą zabawę w kobiecym gronie oraz możliwość zadbania o kondycję ciała i duszy w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Turniej, posiadający status I kategorii w rankingu turniejów Polskiego Związku Golfa, odbędzie się 5-6 czerwca 2017 r. na Sand Valley G&CC, gdzie po raz ostatni gościł w 2015 r. Zapisy trwają do 20 kwietnia. Po tej dacie opublikowana zostanie lista zawodniczek zakwalifikowanych do rywalizacji. Tak jak w zeszłym roku szansę gry otrzyma pierwszych sto zawodniczek z najniższymi handicapami.

Dr Irena Ladies’ Golf Cup to dwa dni sportowej rywalizacji w międzynarodowym gronie. Turniej, będący jednym z najbardziej cenionych i prestiżowych kobiecych wydarzeń golfowych w tej części Europy, rozegrany zostanie na 36. dołkach w formacie stroke play brutto oraz stableford netto 3/4 HCP, a towarzyszyć mu będą konkursy dodatkowe. Panie zagrają o wyjątkowe nagrody, wśród których znajdą się m.in. statuetki od YES, nagrody od Deutsche Banku. A to wszystko w szampańskiej atmosferze, w którą zadba nowy partner turnieju – G.H. Mumm Champagne.

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to przede wszystkim wydarzenie, w trakcie którego panie się rozpieszcza. Według większości golfistek to w tym tkwi właśnie jego niesłabnąca siła. Podkreślała to również podczas ubiegłorocznej, jubileuszowej edycji dr Irena Eris, gospodyni turnieju. Oderwanie od codzienności, możliwość spotkania w kobiecym gronie, kontakt z naturą, atrakcje dodatkowe – to recepta na sukces, która doskonale sprawdzała się przez minione 10 lat i zapewne spełni się przy kolejnych dziesięciu edycjach.

Jak co roku uczestniczki gościć będzie pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Tamtejsze SPA oraz Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris zadbają o regenerację golfistek po sportowych zmaganiach.

W zeszłym roku rywalizację zdominowały juniorki, które od początku nadawały ton rywalizacji. Zwyciężyła 16-letnia Dorota Zalewska, która w finale stoczyła zacięty pojedynek ze swoją koleżanką z kadry narodowej – Dominiką Gradecką.

Zapisy trwają! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje handicap oraz kolejność zgłoszeń.